O nas

Pereso Car Detailing

Studio Kosmetyki Samochodowej

Utrzymanie odpowiedniego porządku w swoim aucie jest niezwykle ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale także ze względów samopoczucia oraz nawet zdrowia.
Nasza firma umożliwia nadanie ponownego blasku pojazdowi czy to nowemu czy też kilkunastoletniemu. Wychodzimy z założenia, że każdy samochód ma swoją „duszę” i jest tego warty, aby zapewnić właścicielowi jeszcze większy komfort użytkowania na co dzień.
Firma Pereso Car Detailing z siedzibą w Łodzi, świadczy usługi z branży auto detailingu (profesjonalne czyszczenie i kosmetyka samochodowa).
Zapraszamy do kontaktu, a chętnie doradzimy co można zrobić, aby twój samochód wyglądał jeszcze lepiej!

Profesjonalizm

Najwyższy poziom wykonywanych przez nas usług, dbałość o detale oraz terminowość i pasja do wykonywanej pracy to nasze najważniejsze cechy.

Doświadczenie

Jako firma zajmująca się auto detailingiem otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze kompetencje. W swojej historii zrealizowaliśmy wiele zleceń począwszy od czyszczenia wnętrz, pielęgnacji nadwozia i elementów karoserii oraz wiele więcej.

Wysokiej jakości chemia

Branże auto detailingu wyróżnia jeden z najważnieszych czynników, czyli jakość używanej chemii. Odpowiednie dobrane kosmetyki umożliwiają oprócz sprawnej aplikacji, oferują pełne bezpieczeństwo i minimalizują jakiekolwiek ryzyko uszkodzeń powierzchni na którą są aplikowane.
Pereso Car Detailing również zgodnie ze sztuką korzysta z wysokiej jakości chemii oraz kosmetyków do czyszczenia, pielęgnacji oraz zabezpieczania.

Wraz z rozwojem Pereso Washing przekształca się w „Pereso Car Detailing”.
W certyfikowaną firmę która posiada swoją stacjonarną siedzibę w Łodzi!
Nadaj świeżości swojemu pojazdowi!

Social Media

Wykonanie: Pereso 2022